KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17298170
nr 1729 8170
Lars Karngård
(1950-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 73. Olja på duk, 89x97 cm, yttermått inklusive ram: 110x120 cm
Lars Karngård, svensk målare född 1950, död 2010.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:31:06
600 kr
700 kr